Ringraja pikkus: 3172 m
S1: 1,277 m
S2: 0,972 m
S3: 0,923 m                                                                                                              
Laius: 12-14 m
Asukoht: Audru ringrada, Papsaare küla, Audru vald 88317, Pärnumaa
GPS: 58°24′16″N 24°27′00″E
Valmis: 2012
Kurve: 15 (5 paremkurvi, 10 vasakkurvi)
Sõidusuund: päripäeva
Maksimaalne startijate arv: 32
Web: www.auto24ring.ee
Raja projekteerija: Tarmo Sulger
Pole position:
 vasak

EESTI JA SOOME MOTORINGRAJA MV SARJA KLASSIDE RINGIREKORDID AUTO24RINGIL:

Superbike
1:13.953 (154,314 km/h) Hannes SOOMER, EST, Enos Motorsport, Honda 19.05.2019 (RACE)
1:14.377 (153,435 km/h) Ville VALTONEN, FIN, KarkMK, Yamaha 10.09.2017 (QUALIFY)

Superstock 600
1:14.898 (152,367 km/h) Hannes SOOMER, EST, Kallio Racing, Yamaha 10.07.2016 (RACE)
1:14.757 (152,655 km/h) Hannes SOOMER, EST, Kallio Racing, Yamaha 09.07.2016 (QUALIFY)

Rookie 1000
1:16.805 (xxx,xxx km/h) Justas BUCNYS, LTU, BMW S1000 RR 01.09.2018 (RACE)
1:17.167 (147,887 km/h) Karol KADARIK, EST, BMW 18.09.2016 (QUALIFY)

Rookie 600
1:17.874 (146,544 km/h) Miikka KUOSMANEN, FIN, MP-Tuki, Yamaha 19.07.2015 (RACE)
1:17.738 (146,801 km/h) Miikka KUOSMANEN, FIN, MP-Tuki, Yamaha 18.07.2015 (QUALIFY)

Külgvankrid
1:18.459 (145,452 km/h) Petri MAKKULA / Timo KARTTIALA, FIN, ORMK / IMK, LCR-BMW 07.09.2013 (RACE)
1:17.873 (146,546 km/h) Petri MAKKULA / Timo KARTTIALA, FIN, ORMK / IMK, LCR-BMW 06.09.2013 (QUALIFY)

Star Service Cup (Jokamiesluokka)
1:19.491 (143,563 km/h) Perttu JUNTUNEN, FIN, MC Huhmari, Suzuki 05.07.2014 (RACE)
1:19.967 (142,709 km/h) Janne KOIVUNIEMI, FIN, HelRC, BMW 05.07.2014 (QUALIFY)

C klass
1:20.421 (141,903 km/h) Georg LEONOV, EST, 08.07.2017 (RACE)
1:20.869 (141,117 km/h) Andrius GIZAS, LTU, Kawasaki 19.05.2019 (QUALIFY)

Moto3
1:22.261 (138,729 km/h) Felix NÄSSI, FIN, HelRC, Honda 05.07.2014 (RACE)
1:21.968 (139,225 km/h) Felix NÄSSI, FIN, HelRC, Honda 05.07.2014 (QUALIFY)

Rahvaliiga
1:23.900 (xxx,xxx km/h) Erkki KRÜNBERK, EST, Suzuki GSX-R 1000 01.09.2018 (RACE)
1:24.098 (135,699 km/h) Mairon MEIUS, EST, Yamaha 19.05.2019 (QUALIFY)

SuperSport 300
1:25.661 (133,223 km/h) Niko LEHTIRANTA, FIN, TMK, KTM RC390 07.09.2019 (RACE)        
1:25.994 (132,707 km/h) Niko LEHTIRANTA, FIN, TMK, KTM RC390 07.09.2019 (QUALIFY)

Moriwaki Cup
1:28.642 (128,743 km/h) Akseli PUTKONEN, FIN, Imatran Moottorikerho, Moriwaki 14.07.2019 (RACE)
1:27.571 (130,317 km/h) Akseli PUTKONEN, FIN, Imatran Moottorikerho, Moriwaki 13.07.2019 (QUALIFY)

KTM RC390 Cup
1:29.600 (127,366 km/h) Vesa KALLIO, FIN, ValkMK, KTM 18.07.2015 (RACE)
1:29.396 (127,657 km/h) Vesa KALLIO, FIN, ValkMK, KTM 18.07.2015 (QUALIFY)

Retro Superbike
1:30.025 (126,765 km/h) Raimo KESSELI, FIN, MRC, Kawasaki 13.07.2019 (QUALIFY)
1:21.197 (140,547 km/h) Raimo KESSELI, FIN, MRC, Kawasaki 13.07.2019 (QUALIFY)

Classic
1:30.382 (126,264 km/h) Jari SIHVONEN, FIN, Yamaha 06.07.2013 (RACE)
1:23.897 (136,024 km/h) Tomi KAARTINEN, FIN, SVKMK, Honda 19.07.2015 (QUALIFY)

Honda CBR500R
1:32.793 (122,983 km/h) Felix NÄSSI, FIN, HelRC, Honda CBR500R 06.07.2014 (RACE)
1:32.829 (122,936 km/h) Aslan HASAN, FIN, HelRC, Honda CBR500R 05.07.2014 (QUALIFY)

Honda CBR250R
1:39.826 (113,265 km/h) Ville KANDELIN, FIN, WCRC, Honda CBR250R 06.07.2014 (RACE)
1:39.914 (114,218 km/h) Kari VEHNIÄINEN, FIN, KonnMK/UA, Honda CBR250R 05.07.2014 (QUALIFY)

Mini GP (Honda NSF100)
1:46.683 (106,947 km/h) Niko LEHTIRANTA, FIN, TMK, Honda NSF 100 09.07.2016 (RACE)
1:46.481 (107,174 km/h) Hugo-Brent FREIMANN, EST, Vihur Motosport, Honda NSF 100 07.09.2019 (QUALIFY)

Honda CBR125R
1:54.686 (99,506 km/h) Martin PÄRTELPOEG, EST, Äksi MK, Honda CBR125R 02.09.2012 (RACE)
2:01.998 (95,543 km/h) Martin PÄRTELPOEG, EST, Äksi MK, Honda CBR125R 01.09.2012 (QUALIFY)


AUTORINGRAJA VÕISTLUSSÕITUDE RINGIREKORDID AUTO24RINGIL:


Formula Scandic (Eesti MV)
1:11.579 (159,432 km/h) Martin RUMP, EST, Team Scuderia Nordica, Formula Renault FR2000 11.05.2013 (RACE)
1:12.399 (157,626 km/h) Antti RAMMO, EST, ALM Motorsport, Formula Renault FR2000 03.05.2015 (QUALIFY)

SMP F4
1:11.890 (158,8xx km/h) Nikita TROITSKIY, RUS, Koiranen GP, Tatuus-Abarth F4-T014 03.10.2015 (RACE)
1:11.910 (158,8xx km/h) Enaam AHMED, GBR, Koiranen GP, Tatuus-Abarth F4-T014 02.10.2015 (QUALIFY)

Baltic GT PRO (BaTCC, Soome MV)
1:14.236 (153,823 km/h) Pertti KUISMANEN, FIN, Formula K Executive Club, Chrysler Viper GTS-R 30.06.2016 (RACE)
1:13.147 (156,113 km/h) Pertti KUISMANEN, FIN, Formula K Executive Club, Chrysler Viper GTS-R 30.06.2016 (QUALIFY)

Baltic GT PRO Endurance
1:14.692 (152,787 km/h) Flash Racing Latvia (Mikk MAATEN), LAT, Lamborghini Huracan 22.09.2019 (RACE)
1:15.293 (151,568 km/h) Skuba Racing Team, LTU, Porsche 911 GT3 997 22.09.2017 (QUALIFY)

Porsche GT3 Cup Trophy (Soome MV)
1:15.323 (151,508 km/h) Jonas GELZINIS, LTU, Porsche 911 GT3 CUP 991.1 30.06.2017 (RACE)
1:15.689 (150,870 km/h) Raimo KULLI, EST, EST 1 Racing, Porsche 991 GT3 30.06.2016 (QUALIFY)

Formula Renault 1,6 (Rootsi MV)
1:16.011 (150,136 km/h) Martin RUMP, EST, Team Scuderia Nordica, Formula Renault 1,6 15.06.2013 (RACE)
1:17.174 (147,874 km/h) Kevin AABOL, SWE, Aabol Racing, Formula Renault 1,6 09.08.2014 (QUALIFY)

X1 Endurance
1:16.176 (149,811 km/h) Arunas GRANSKAS, Rokas STEPONAVICIUS, Eugenijus MISIURA - 15 min GSR-TELSIU-STATYBA, LTU, Radical SR5 18.05.2014 (RACE)
1:17.488 (147,274 km/h) Arunas GRANSKAS, Rokas STEPONAVICIUS, Eugenijus MISIURA - 15 min GSR-TELSIU-STATYBA, LTU, Radical SR5 17.05.2014 (QUALIFY)

HRX Camaro Cup (Soome MV)
1:16.952 (148,300 km/h) Jari NURMINEN, FIN, Uudenmaan Autourhelijat, Chevrolet Camaro 30.06.2017 (RACE)
1:17.032 (148,146 km/h) Jari NURMINEN, FIN, Uudenmaan Autourhelijat, Chevrolet Camaro 10.05.2013 (QUALIFY)

Formula Ford (Soome MV)
1:17.549 (147,159 km/h) Aleksanteri HUOVINEN, FIN, OFK-125, van Diemen LA10 28.06.2014 (RACE)
1:16.575 (149,030 km/h) Aleksanteri HUOVINEN, FIN, OFK-125, van Diemen LA10 27.06.2014 (QUALIFY)

BTC2 / TCR (BaTCC)
1:17.892 (146,511 km/h) Tõnu SOOMER, EST 03.05.2015 (RACE)
1:17.196 (147,831 km/h) Tõnu SOOMER, EST 03.05.2015 (QUALIFY)

The GranTourismo (Soome MV)
1:18.033 (146,246 km/h) Luka NURMI, FIN, Porsche GT3 997.2 29.06.2019 (RACE)
1:17.052 (148,108 km/h) Luka NURMI, FIN, Porsche GT3 997.2 28.06.2019 (QUALIFY)

Formula Mondial (Eesti KV, Superkoss KV, Läti MV)
1:18.272 (145,799 km/h) Taavi KUUL, EST, Estonia 21-M 22.09.2019 (RACE)
1:19.581 (143,401 km/h) Andris GRIKIS, LAT, Estonia 21-10 29.06.2019 (QUALIFY)

A3000+ Endurance
1:18.357 (145,641 km/h) HEGELMANN TRANSPORTE BY ALGIRD, LTU, Hyundai i30 TCR 22.09.2018 (RACE)
1:16.971 (148,264 km/h) HEGELMANN TRANSPORTE BY ALGIRD, LTU, Hyundai i30 TCR 22.09.2018 (QUALIFY)

TCR (BaTCC)
1:18.650 (145,099 km/h) Julius ADOMAVICIUS, LTU, Cupra TCR DSG 22.09.2019 (RACE)
1:18.427 (145,511 km/h) Julius ADOMAVICIUS, LTU, Cupra TCR DSG 22.09.2019 (QUALIFY)

Porsche Sports Cup (Soome MV)
1:17.549 (147,159 km/h) Jari OLLILA, FIN, Porsche GT3 Cup R 29.06.2019 (RACE)
1:19.495 (143,556 km/h) Jari OLLILA, FIN, Porsche GT3 Cup R 28.06.2019 (QUALIFY)

Baltic GT AM Endurance
1:19.600 (143,367 km/h) Rotoma Racing, LTU, BMW M3 E92 21.09.2019 (RACE)
1:26.243 (132,324 km/h) Rotoma Racing, LTU, BMW M3 E92 20.09.2019 (QUALIFY)

Baltic GT AM (BaTCC)
1:19.769 (143,063 km/h) Marius DIJOKAS, LTU, BMW 316 22.09.2019 (RACE)
1:18.620 (145,154 km/h) Roberts RODE, LAT, Nissan 200SX 22.09.2019 (QUALIFY)

TCR Endurance
1:20.605 (141,579 km/h) Skuba Racing Team, LTU, VW Golf GTI TCR SEQ 21.09.2019 (RACE)
1:27.124 (130,986 km/h) Dream 2 Drive PRO, LTU, Cupra TCR DSG 20.09.2019 (QUALIFY)

BTC1 (BaTCC)
1:22.457 (138,399 km/h) Andrey YUSHIN, RUS, Honda Civic TYPE-R 27.05.2017 (RACE)
1:22.389 (138,514 km/h) Andrey YUSHIN, RUS, Honda Civic TYPE-R 27.05.2017 (QUALIFY)

Diesel Endurance
1:22.526 (138,284 km/h) Rimo, LTU, BMW 30.04.2016 (RACE)
1:21.493 (140,037 km/h) Rimantas BLAZULIONIS, Saulius VITKAUSKAS - RIMO, LTU, BMW 330D 17.05.2014 (QUALIFY)

Vabaklass (Superkross KV)
1:24.328 (135,329 km/h) Romet TSIRNA, EST, Honda CRX, Erki Sport 01.09.2019 (RACE)
1:24.518 (135,024 km/h) Romet TSIRNA, EST, Honda CRX, Erki Sport 01.09.2019 (QUALIFY)

A3000 Endurance
1:24.637 (134,835 km/h) RDsigns Racing, LTU, BMW Z4 22.09.2018 (RACE)
1:24.197 (135,539 km/h) RDsigns Racing, LTU, BMW Z4 22.09.2018 (QUALIFY)

Formula Eastern (Eesti KV, Superkoss KV, Läti MV)
1:24.885 (134,441 km/h) Andris GRIKIS, LAT, Estonia 21-10 07.08.2016 (RACE)
1:24.612 (134,874 km/h) Andris GRIKIS, LAT, Estonia 21-10 22.05.2016 (QUALIFY)

Mitjet
1:25.202 (133,941 km/h) Karline STALA, LAT, Active-Pro Racing, Mitjet 11.05.2013 (RACE)
1:25.323 (133,751 km/h) Stanislav SEREZHENKOV, RUS, Active-Pro Racing, Mitjet 10.05.2013 (QUALIFY)

Legends (Soome MV)
1:26.093 (132,554 km/h) Jesse KARI, FIN, AL-Härmä, Ford -34 Sedan 30.06.2018 (RACE)
1:26.342 (132,172 km/h) Jesse KARI, FIN, AL-Härmä, Ford -34 Sedan 26.06.2015 (QUALIFY)

A2000 Endurance
1:26.409 (132,070 km/h) Marius MISKUNAS, Edvinas MARDOSAS - AUTOMANAI, LTU, Honda Integra 18.05.2014 (RACE)
1:28.012 (129,664 km/h) Marius MISKUNAS, Edvinas MARDOSAS - AUTOMANAI, LTU, Honda Integra 17.05.2014 (QUALIFY)

Renault Clio Cup (Rootsi MV)
1:26.638 (131,720 km/h) Robert HELLING, SWE, Renault Clio 09.08.2014 (RACE)
1:26.126 (132,504 km/h) Robert HELLING, SWE, Renault Clio 09.08.2014 (QUALIFY)

BMW 325 Cup / Xtreme Race (Eesti MV, Soome MV)
1:27.192 (130,884 km/h) Allan TIGANE, EST, Vineda Racing, BMW 325i 30.04.2016 (RACE)
1:27.088 (131,040 km/h) Andre KIIL, EST, ALM Motorsport, BMW 325i 30.04.2016 (QUALIFY)

T1600 (Soome MV)
1:27.371 (130,615 km/h) Niko KANKKUNEN, FIN, LMM, Seat Ibiza 27.06.2015 (RACE)
1:27.139 (130,963 km/h) Niko KANKKUNEN, FIN, LMM, Seat Ibiza 26.06.2015 (QUALIFY)

ESTfield
1:28.709 (128,645 km/h) Fred ANSIP, EST 04.08.2013 (RACE)
1:29.055 (128,146 km/h) Fred ANSIP, EST 04.08.2013 (QUALIFY)

Kumho Challenge / S1600 (Läti MV)
1:29.637 (127,313 km/h) Nikolai GRYAZIN, LAT, Sports Racing Technologies, Peugeot 208 R2 30.04.2016 (RACE)
1:28.538 (128,894 km/h) Nikolai GRYAZIN, LAT, Sports Racing Technologies, Peugeot 208 R2 30.04.2016 (QUALIFY)

Crosskart Xtreme
1:30.419 (126,212 km/h) Urmo AAVA, EST, SpeedCar Xtreme 17.06.2016 (RACE)
1:31.033 (125,361 km/h) Joni Juhani PUOLITAIVAL, FIN, SpeedCar Xtreme 17.06.2016 (QUALIFY)

Latvian National Class (Läti MV)
1:31.233 (125,086 km/h) Janis VANKS, LAT, Opel Astra 30.04.2016 (RACE)
1:32.191 (123,786 km/h) Janis VANKS, LAT, Opel Astra 01.07.2018 (PRACTICE)

Esivedu (Superkross KV)
1:31.557 (124,644 km/h) Tõnu PEEK, EST, Ligur Racing, Honda Civic 11.05.2014 (RACE)
1:32.096 (123,914 km/h) Simo LIND, EST, ProREX Racing, Opel Astra 22.05.2016 (QUALIFY)

Rahvakross (Superkross KV)
1:32.124 (123,877 km/h) Erki KÜLVI, EST, Erki Sport, Honda Civic 05.10.2019 (RACE)
1:36.093 (118,760 km/h) Erki KÜLVI, EST, Erki Sport, Honda Civic 01.09.2019 (QUALIFY)

Noored (Superkross KV)
1:32.374 (123,541 km/h) Marko Andreas MURU, EST, Erki Sport, Honda Civic 07.08.2016 (RACE)
1:33.371 (122,222 km/h) Kristofer LUPP, EST, Erki Sport, Mitsubishi Colt 26.06.2016 (QUALIFY)

Tagavedu (Superkross KV)
1:32.447 (123,444 km/h) Marko SAU, EST, Erki Sport, BMW 318 12.05.2014 (RACE)
1:34.726 (120,474 km/h) Marko SAU, EST, Erki Sport, BMW 318 21.06.2015 (QUALIFY)

V1600 (Soome MV)
1:34.221 (121,119 km/h) Niko KALLIOKOSKI, FIN, AL-Härmä, Volkswagen Lupo GTI 29.06.2019 (RACE)
1:33.865 (121,579 km/h) Janne LÄHDE, FIN, UUA, Honda Civic 26.06.2015 (QUALIFY)

A3000+ (Nankang Endurance Academy)
1:35.381 (119,646 km/h) Domantas LADAUSKAS / Martynas SIDUNOVAS, LTU 21.09.2019 (RACE)
1:35.942 (118,947 km/h) Domantas LADAUSKAS / Martynas SIDUNOVAS, LTU 20.09.2019 (QUALIFY)

Youngtimer Cup (Läti KV)
1:35.502 (119,495 km/h) Urvo MÄNNAMA, EST, Lepp Motors, Opel Astra 01.09.2019 (RACE)
1:36.907 (117,762 km/h) Urvo MÄNNAMA, EST, Lepp Motors, Opel Astra 01.09.2019 (QUALIFY)

Lada 1600 (Läti MV, Superkross KV)
1:36.006 (118,868 km/h) Andrey KOZLOV, RUS, UGMK, Lada 2107 22.09.2018 (RACE)
1:35.735 (119,204 km/h) Andrey KOZLOV, RUS, UGMK, Lada 2107 01.09.2019 (QUALIFY)

Volga (Läti MV, Superkross KV)
1:37.297 (117,290 km/h) Antons DOLGOPOLOVS, LAT, GAZ 2410 07.08.2016 (RACE)
1:38.881 (115,411 km/h) Ainras SENFELDS, LAT, GAZ 2410 01.09.2019 (QUALIFY)

Lada 1300 (Läti MV, Superkross KV)
1:37.490 (117,058 km/h) Martins LAGZDINS, LAT, 22.09.2018 (RACE)
1:38.228 (116,179 km/h) Aivars LAIPNIEKS, LAT, Lada 21013 21.06.2015 (QUALIFY)

Volga 406 (Läti MV, Superkross KV)
1:38.607 (115,732 km/h) Raimonds ELBAKJANS, LAT 22.09.2018 (RACE)
1:40.574 (113,469 km/h) Raimonds ELBAKJANS, LAT 01.07.2018 (QUALIFY)

A2000 (Nankang Endurance Academy)
1:40.571 (113,472 km/h) Simo LIND / Urvo MÄNNAMA, EST, Lepp Motors, Opel Astra 21.09.2019 (RACE)
1:40.225 (113,864 km/h) Simo LIND / Urvo MÄNNAMA, EST, Lepp Motors, Opel Astra 20.09.2019 (QUALIFY)

A3000 (Nankang Endurance Academy)
1:42.175 (111,691 km/h) Laurynas ČERNECKAS / Dovydas JAKSTAS, LTU 21.09.2019 (RACE)
1:42.740 (111,077 km/h) Laurynas ČERNECKAS / Dovydas JAKSTAS, LTU 20.09.2019 (QUALIFY)

ABC Race (Läti KV, Superkross KV)
1:43.435 (110,330 km/h) Kristaps LAIPNIEKS, LAT, Honda Civic 01.09.2019 (RACE)
1:43.850 (109,889 km/h) Kristaps LAIPNIEKS, LAT, Honda Civic 01.09.2019 (QUALIFY)