Kolmapäevased rajaõhtud


MOOTORRATTA RAJAÕHTUD TOIMUVAD IGAL KOLMAPÄEVAL 17.00 - 20.00 kui ei ole kalendrisse märgitud eriürituse broneeringut. Vaata kalendrit SIIT.

Oodatud on oma mootorrattaga sõitma või oma sõiduoskusi lihvima nii algajad tänavasõitjad, harrastajad kui ka juba võistlevad sõitjad.

Rajaõhtu on kindlasti ka mõnus koht sotsialiseerumiseks ja kogemuste vahetamiseks teiste sõiduhuvilistega.

Tutvu kindlasti:
MÜRA REGULATSIOON
RAJAL SÕITMISE TINGIMUSED JA EESKIRJAD
RAJALSÕIDU MEELESPEA

auto24ringi igaühe karikavõistlus

Kunagi iidsel ajal kui meie ringraja asfalt oli küll praegusega võrreldes nii lühem kui ka kitsam, aga see-eest palju konarlikum, toimusid suviti osade kolmapäevaõhtuste mootorrataste rajaõhtute lõpus pisikesed võidusõidud igaühele, kes arvas, et ta tahaks mootorrattaga kellegi teise vastu mõõtu võtta. Teatavasti on ajalool kalduvus korduda ja just nüüd ongi see hetk, kus ajalugu on otsustanud, et selline võidusõiduvõimalus peab uuesti tekkima. Seega on meil hea meel suurel häälel hüüda ja kutsuda kokku kõiki motosõitjaid, et veel sel aastal kirjutada uus peatükk nüüdseks „auto24ringi igaühe karikavõistlus“ (IKY) loosse. 

Mis asi on auto24ringi igaühe karikavõistlus? See on au ja kuulsuse peale sõidetav nelja-etapiline seeriavõistlus, mis toimub kolmapäevaste mootorrataste rajaõhtu lõpus järgmistel kuupäevadel:

  1. etapp 
  2. etapp 
  3. etapp 
  4. etapp 

Juhul kui juhtub sadama vihma, lükkub võidusõit nädala võrra edasi. 

Arvestusklasse on kaks: Igaühe klass ja Vabaklass. Igaühe klassis saab osaleda tänavarattaga, millel on all tänavarehv ja mida juhib juht, kes pole osalenud viimase kolme aasta jooksul mootorrataste ringrasõidu võistlustel. Vabaklass on vaba, seal saab sõita nii tänava- kui võistlusrattaga, kasutada võib slikke, sõitjaks võib olla kasvõi Hannes Soomer, Hanno Velt või kes iganes. Mõlemad klassid stardivad koos, stardijärjekord tekib loosi tulmusena, sõidu pikkus on 10 ringi, start kell 1930. Eraldi osavõtutasu osalemiseks maksta pole vaja, piisab sellest kui oled lunastanud rajaõhtu pileti hinnaga €30. Täpsemalt vaata tingimusi juba IYK üldjuhendist:   //media.voog.com/0000/0041/5302/files/auto24ringi%20iga%C3%BChe%20mootorrattasarja%20%C3%BCldjuhend%20ringrajas%C3%B5idus%202018%20V2.pdf
Korraldaja:
auto24ring

Toimumiseag:
Igal kolmapäeval (mai- oktoober),
kui ei ole eribroneeringut

kell 17.00-20.00

Rajapilet:
3h pilet 30EUR