Rajatakso


Rajatakso - takso nagu takso ikka. Mõned pisikesed erinevused siiski on: kiiver on kohustuslik, kasutusel on kiire või väga kiire sõiduk ning juhi kohal istub kogenud sõiduinstruktor. Taksosõidu käigus tehakse auto24ringil kiire ja meeldejääv ring.

  TEENUSE HIND

    Toyota GT86 rajatakso, 3 ringi56 €
  OSTA
    Porsche 911 Carrera S rajatakso, 3 ringi90 €
  OSTA
    Superbike elamussõit, 8 ringi200 €

    Radical rajatakso, 3 ringi
  90€
    Drifti takso, 3-le kaassõitjale, 3 ringi150€

  TEENUSE TINGIMUSED

  *Toodud hinnad kehtivad ühe osaleja kohta ja sisaldavad käibemaksu.
  *Sõit tuleb kliendil eelnevalt broneerida telefonil +372 58 666 636 või e-posti teel kontakt@auto24ring.ee.
  *Sõidu broneeringu aeg on indikatiivne ning võib tulenevalt sõidusessioonidest nihkuda.
  *Teenuse pakkuja jätab endale õiguse muuta teenuse tingimusi etteteatamiseta.
  *Teenus on hooajaline ja sõltub ilmastikutingimustest.

  Toyota GT86 rajatakso

  Sõitmine toimub meie ametliku rajaautoga, Toyota GT86ga, millel on 2-liitrine 197 hobujõuline mootor ning kiirendus 0-100km/h ca 7 sekundit. Sõiduinstruktor sõidab kokku 3 ringi (pealeminek, 1 kiire ring, mahatulek). Teenus sobib hästi väiksema adrenaliinitaluvusega inimestele, pakkudes samas piisavalt suurt elamuskogemust ja emotsiooni, mida hiljem teistega jagada.


  Porsche 911 Carrera S  rajatakso

  Sul on võimalus osa saada elamusest, mida kujutab endast sõit  võimsa  355hj 3,8l  mootoriga Porsche 911 Carrera S kõrvalistmel, mille kiirendus on   0-100 km/h 4,6 sek ja tippkiirus  300km/h. Sõidetakse 3 ringi   (pealeminek, 1 kiire ring, mahatulek).  


  Superbike elamussõit

  Sind sõidutab mitmekordne Eesti meister ringrajasõidus Marko Rohtlaan Superbikega, mis on spetsiaalselt kohandatud kunde sõidutamiseks tagaistmel. Sõit kestab olenevalt kliendi soovist kuni 8 ringi. Kiirendus, pidurdusjõud, kallutamine, seda kõike saad kogeda lisaks unustamatule emotsioonile ja suurele adrenaliinitulvale.  Broneeri sõiduelamus:  marko@vihurmoto.ee; tel +372 5514404. Vaata Superbike elamussõidu tutvustusvideot SIIT.

   

  Radical rajatakso

  Radical on 150hj keskmootoriga 2-kohaline ringraja auto, mis kaalub vaid ~490kg. Tänu kergele autole ja väga    heale aerodünaamikale, on sõitmine kaasreisijale ülimalt elamustpakkuv.


  Drifti takso

  Kui kõik muu tundub igav ja läbiproovitud, siis driftitakso tagab Sinule ja sinu kahele sõbrale unustamatu elamuse. Koge turboga ülelaetud BMW V8 mootori toorest jõudu, mis tagarehvid vaid mõne ringiga atmosfääri avarustesse aurustab. See 550 hj mootoriga monstrum omab nelja korvistet (2 ees, 2 taga), tehest sellest ühe ainulaadsema driftiauto Põhjamaades. Drifiti takso roolis on auto24ringi instruktor. Sõidetakse 3 ringi (soojendus, driftiring, mahatulek). Vaata tutvustavat VIDEO!

  RAJA FAKTID

  FIA Grade 4 litsents

  raja pikkus 3,2 km

  15 kurvi (5 parem- ja 10 vasakkurvi)

  kurvid 1 ja 15 negatiivse kaldega

  kiireim kurv Velt Motocentri kurv

  rallikrossirada

  off-road rada